top of page
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo

Kırtasiye Dolabından yapacağınız 300 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretini biz ödüyoruz.

300 TL'nin altındaki siparişlerde tüm Türkiye için kargo ücreti 35 TL'dir ve ödeme sayfasında toplam ödeme tutarına eklenecektir. 

Değişim ve İade
Koşulsuz İade

Fikrinizi mi değiştirdiniz? Kırtasiye Dolabından satın aldığınız ürünleri size teslim edilmesinden itibaren 15 gün içinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. 

İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürün kullanılmamış ve zarar görmemiş olmalıdır. Kişiye özel hazırlanmış, kutusu tahrip edilmiş, yeniden satılabilirlik niteliğini kaybetmiş ürünler iade edilemez ya da değiştirilemez. Ürünlerin bize iadesi sırasında zarar görmemesi için ürünler orijinal ambalajında, eksiksiz(tüm aksesuarlarıyla) ve faturasıyla gönderilmelidir. İade edilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. 

İade ve değişim formu eksiksiz doldurulmuş talepleriniz incelendikten sonra size ileteceğimiz onay e-postası ile gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz. İade ettiğiniz ürün firmamızın eline ulaştıktan sonra iade ve değişim koşullarına göre incelenip en geç 5 iş günü içerisinde ücret iadesi tarafımızdan yapılacaktır.

Güncel ve Yeni Ürünler
Güncel Ürünler

Güncel Ajanda ve Planlayıcı tasarımları ile en yeni ürünler.

bottom of page