top of page
kırtasiye-dolabı-güncel-logo.jpg

 

   Happy Paper Prints ve Ezelins markalarımızla kullanıcı dostu ajanda, planlayıcı, defter ve birçok basılı ürün tasarlayıp üretiyoruz. Yıllardır ürünlerimizi merakla bekleyen, bizleri destekleyen kullanıcılarımız sayesinde her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz ve ürünlerimizi çeşitlendiriyoruz.

   

   2017 yılından beri Kırtasiye Dolabı internet mağazamızdan en iyi ve en yeni ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunmaya gayret ediyoruz

   Türkiye genelinde okul ve iş yerlerine sunduğumuz avantajlı fiyat, hızlı sevkiyat ve kolay ödeme hizmetimizle müşterilerimizin kırtasiye alışverişlerini tek noktadan yapabilmelerini sağladık. Siz de Kırtasiye Dolabı kurumsal üyesi olmak istiyorsanız bize mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. 

   Bizden alışveriş yapan müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en büyük mutluluk. Sizlerden gelen olumlu ve olumsuz yorumlarla kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

   İşimizi yaparken müşterilerimizin nelere dikkat ettiğini biliyor ve tüm operasyonlarımızı bu kriteri göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz.

EZELİNS logo arka boş.webp

İletişim

Göztepe Mah. Göksu Evleri Korkut Sok. No:51 Beykoz/İstanbul

Bize Ulaşın

Mesajınız başarıyla iletildi.

bottom of page